Marianne Meijer - Schulz
8 november 1955 - 10 november 202525 Condoleance(s)
Marianne Meijer - Schulz
8 november 1955 - 10 november 2025Infinity Uitvaartzorg
Larikszoom 9
2719 HG Zoetermeer, Z-H
2719 HG Zoetermeer, Z-H
Keurmerk
Feedback Community
Infinity Uitvaartzorg - Zoetermeer
Persoonlijke uitvaartzorg sinds 2013.
Bel 24/7: 079 – 5000 250









Met diepe droefheid hebben we het bericht ontvangen van het overlijden van Marianne, er zijn weinig woorden die het verdriet en het gemis dat je nu voelt kunnen verzachten. Het verlies van een moeder laat een leegte achter die bijna niet te omschrijven is — een moeder is vaak je eerste thuis, je veilige plek, je grootste steun.
Ik hoop dat jullie in deze moeilijke tijd toch troost kunt vinden in de liefde die ze jullie heeft gegeven, en in alle herinneringen die jullie samen hebben opgebouwd. Die herinneringen zullen altijd een deel van jullie blijven en kunnen, hoe pijnlijk het nu ook voelt, later een bron van kracht en warmte zijn.
Weet dat jullie er niet alleen voor staan. Praten, huilen, herinneringen delen of gewoon even stil zijn — we zijn er voor jullie. Neem alle tijd die je nodig hebt om dit verlies een plek te geven. Verdriet kent geen tijd en geen regels.
We wensen jullie heel veel kracht, liefde en steun toe in deze verdrietige periode. Mogen jullir omringd worden door mensen die jullie begrijpen en jullie helpen dragen wat even te zwaar voelt.
Met oprechte deelneming,
Lieve tante marian
Ik wil je bedanken ,
Je was altijd zo betrokken bij iedere mijlpaal in mijn leven , met mijn trouwen het krijgen van mijn kinderen stond jij samen met Wim met een mooi bijzonder cadeau klaar om dit te vieren .
Ook vroeger was het gezellig de logeer partijen , kon jij eens een keer staarten maken en kreeg ik mooie kammen voor in mijn haar , lekker keuvelen .
Jullie waren een warm gezin waar ik me snel thuis voelden .
En dan jou lieve berichten vragen hoe het met me gaat terwijl jij zelf zo ziek was en heftige behandelingen onderging .
Ik ben blij dat die strijd voorbij is voor je , maar dat neemt niet weg wat een enorm gat je achter laat .
Lieve Ron marc Wendy en Kimberley heel veel sterkte met het gemis van mama schoonmoeder , ook een dikke knuffel voor jullie kids. Wat zullen ze hun oma gaan missen .
Veel liefs Marcia
En natuurlijk ook gecondoleerd van Sven
Lieve Mar,
Dankbaar voor je vriendschap ,
Verdrietig om je gemis.
Je blijft voor altijd in mijn gedachten
Lieve Ron Wendy,Marc Kim,Sarah Sem,Owen en Bodhi veel sterkte gewenst .
Liefs Marianne.
Lieve Marianne,
De wekelijkse telefoontjes, waarin familiezaken, maar ook alles rondom jouw ziekte, zullen we enorm gaan missen. Het is nu klaar, zoals je zei. We zijn blij voor jou, dat die strijd voorbij is. Meer dan 50 jaar hebben we lief en leed gedeeld. Maar ook leuke vakanties! Dank je wel voor al die mooie en goede momenten.
Ron, Wendy, Marc en Kimberley en kinderen, We wensen jullie heel veel sterkte om het gemis van jullie moeder/schoonmoeder en oma te verwerken.
De dag waarop jij wordt genoemd.
Mooi is de dag waarop jij wordt genoemd.
Mooi, al is die dag niet zonder pijn.
Mooi is de dag waarop jouw levenslied klinkt.
Iemand vertelt van wie jij was
Dat jij wel weg, maar niet voorbij bent.
Mooi is die dag waarop je naam weerklinkt
Als een chanson uit een geliefd verleden.
Mooi is die dag met een geur van nostalgie
Toen alles nog zo zorgeloos was.
Dat wij dachten dat dat voor eeuwig zou zijn.
Mooi is de dag waarop je naam er ineens weer is.
Niet dat versleten refrein over vooruit moeten kijken.
Mooi is de dag waarop terugkijken ook mag.
Zo een dag is een liefsdesomarming die sterkt.
Op de weg die ik verder ga van dag tot dag.
Mooi is de dag waarop jij wordt genoemd
Een kaarsje brandt voor jou.
Mooi is de dag waarop jij leeft als gisteren
Jij bent wel uit de tijd gevallen
Maar leeft in die andere eeuwige tijd van de liefde.
Lieve Marianne, familie en vrienden,
We hebben met grote bewondering gekeken en meegemaakt hoe je na het verlies van Willem je leven weer oppakte, waarbij aangetekend dat we constateerde dat je het gemis nog dagelijks voelde. Je stak veel liefde en energie in de je kinderen en kleinkinderen en je reisde zelfs nog een aantal keren naar je geliefde Australie. Toen je hoorde dat je ziek was ging je ook dat gevecht aan, we hebben dat van dichtbij mogen meemaken, omdat we bij de diverse gesprekken waren met de oncoloog en verpleegkundige in het LUMC. We hebben je altijd maar weer positieve benadering van de zoveelste behandeling bewonderd. Je probeerde ook altijd zoveel als mogelijk de regie te behouden, maar helaas ging je een strijd aan de je niet zou gaan winnen. Je bent er niet meer maar de herinneringen blijven.
Wij wensen Ron, Marc, Wendy, Kimberly en kinderen heel veel sterkte met dit verlies.
Liefs, Anne en Bram Roskam
De gezellige praatjes op verjaardagen. Even zwaaien op donderdag als je Sarah en Sem van school haalde. De praatjes aan de deur als je even langskwam bij Ron en Wendy. Kom even binnen Marianne,neejoh,ik moet zo weer weg. En een uur later stonden we nog aan de deur te praten. Leuke verhalen over de kinderen en kleinkinderen en je vakanties.
Het is til nu.
Herinnering aan Marian,
Als kinderen, fietsen samen door Zeist ,
wandelen in het donker langs het strand,
samen naar de bioscoop.
Later telefoontjes en appjes
foto’s sturen van de kleinkinderen
over en weer.
Nu de laatste knuffel
de laatste armzwaai
de laatste gulle lach
Lieve groet aan allemaal
Lieve Marianne,
We zagen je een aantal keer per jaar in Zoetermeer bij Ron en Wendy. Je was altijd enthousiast, goedlachs en geïnteresseerd in ons, vooral in onze reizen en onze gezamenlijke liefde voor Australië.
Je liefde voor Sarah en Sem was groot, je was een trotse oma.
We vonden je heel sterk en dapper na het overlijden van Wim.
Wat een verdriet dat de strijd voor jou gestreden was.
Rust zacht.
Het leven is soms oneerlijk,
Het leven doet soms pijn.
Maar ons hart is gevuld,
Met herinneringen.
Met mooie dierbare momenten.
Soms groot, soms best wel klein.
Lieve Marianne,
De afgelopen 33 jaar ben je voor ons een voorbeeld van moed en kracht geweest. Daarmee heb je een blijvende indruk gemaakt en wij zullen nog vaak aan je denken.
Ron, Wendy, Marc, Kim, Sarah, Sem, Owen en Bodhi wij hopen dat alle mooie herinneringen jullie troost gaan bieden.
Onderstaand gedichtje van Toon Hermans vinden wij op Mariannne van toepassing.
VANDAAG
Vandaag is de dag
hij komt maar één keer
morgen dan is het
vandaag al niet meer.
Niet zeuren, geniet
van het leven, het mag.
Maar doe het vandaag
want vandaag is de dag.
Lieve Marianne, z
Zo’n 20 jaar geleden werden we buurtjes van portiek 3 op de Adigestroom.. allemaal nog aan het werk maar altijd tijd voor een praatje. Ook met Wim waar ik regelmatig mee in de sprinter zat naar Den Haag naar ons werk bij de ministeries..
LIEF en LEED. Je hebt jezelf door een moeilijke tijd getrokken en leefde voor je kinderen en kleinkinderen. Je genoot van je reizen naar Australie en maakte daarvan mooie fotoboeken. Je straalde veel positiviteit en vechtlust uit toen ook jij ziek werd. Je haalde je energie uit het oppassen op je kleinkinderen en de poezen. Ron en Wendy, Marc en Kimberly, Sarah en Sem, Owen en Bodhi, wij wensen jullie heel veel sterkte met dit grote verlies.
Jullie
Lieve tante,
Als een regenboog vol kleur
Als een zonnetje heel fel
Een herinnering zo dierbaar
In gedachten geen vaarwel.
Lieve Marc & Kimberley, Ron & Wendy en natuurlijk jullie lieve kindjes!
Heel veel sterkte, liefde en kracht gewenst in deze tijd. Wat je in je hart draagt, hou je voor altijd bij je!
Dikke kus
Lieve Marianne,
Wat begon met een zwangerschapscursus groeide uit op een waardevolle vriendschap met ups en downs.
Alle vakanties in Italië en de weekendjes weg zal ik nooit vergeten en dan onze gezamenlijke hobby, achter de naaimachine. Ook daar ging je vol voor.
Ik ga je ontzettend missen.
Na zoveel jaren, vanaf onze 18e, waarin ik haar heb mogen kennen, valt het zwaar om afscheid te nemen. Haar kracht, haar liefde voor haar kinderen en kleinkinderen en haar levenslust blijft ik mij altijd herinneren.
Ik wens jullie veel sterkte en koester de mooie herinneringen die ze heeft achtergelaten.
Vanaf 2006 hebben we altijd leuk contact gehad met Wim en Marianne. Leuke gesprekken over de reizen, kleinkinderen en ook minder leuke gesprekken over ziekten. Zo sterk als Marianne door is gegaan na het overlijden van Wim en tot het laatste moment bleef. Zal onze gesprekjes missen.
Heel veel sterkte voor de kinderen en kleinkinderen.
Hugo en Tiny Pieterse
De mensen van voorbij,
ze blijven met ons leven.
De mensen van voorbij,
ze zijn met ons verweven
in liefde, in verhalen,
in bloemen, in geuren,
in een lied
dat opklinkt uit verdriet.
De mensen van voorbij
zij worden niet vergeten.
Lieve marianne, in 2006 hebben we elkaar ontmoet, op de 3e verdieping van de Adigestroom.
Steeds meer kwamen we bij elkaar over de vloer, gingen uit eten, naar de Golden Earring. Leuke tijden met mooie herinneringen. Toen werd Wim ziek, zo jong, en ging er bij zijn overlijden ook bij jou een stukje dood. Maar je hebt het leven opgepakt maar altijd liep het verlies van Wim als een rode draad door je leven. Gelukkig kon je er goed met ons over praten. Net als over alle andere leuke en minder leuke dingen in je leven en in die van ons. Je krabbelde steeds verder op en bent weer allerlei leuke dingen gaan doen. Ook een paar keer alleen naar Australië. De laatste keer dat we je wegbrachten naar Schiphol, kon je bij het inchecken de map met papieren niet vinden. Alles in je rugzak moest er uit. De koffer ging open, jij op je knieën en rommelen door die koffer. Terug naar die rugzak en ja hoor, er was nog een rits en daar kwamen de papieren uit.
Op een gegeven moment zijn wij verhuisd maar we hielden contact, kwam je ook weer regelmatig bij ons eten. Door corona kwam alles op een laag pitje te staan. En toen werd jij ziek. Wat een domper, maar ook hier was je ijzersterk en ging er voor. Voor je kinderen en kleinkinderen. Natuurlijk met heel veel tranen maar ook een lach, want je ging het gevecht aan en overwon. En weer heerlijk naar Australië en andere leuke dingen doen. Maar de ziekte kwam terug en steeds sneller achter elkaar. Maar je bleef die powervrouw die wilde blijven leven voor alles wat je lief was. Maar uiteindelijk verloor je toch de strijd. Met diep respect hebben we je een paar keer gesproken in het hospice, zo sterk, relativerend. Voor de buitenwereld, niet voor ons. Laatste dikke knuffel van Eric en mij.
Lieve Ron en Marc, Wendy en Kimberly, Sarah en Sem, Owen en Bodhi. Ook heel veel sterkte met dit zware verlies. Weet dat ze met veel liefde over jullie sprak. En wat heeft ze ontzettend genoten van de kleinkinderen en het oppassen. De band die ze daardoor heeft opgebouwd was voor haar onbetaalbaar. We zullen haar nooit vergeten. We denken aan jullie. Liefs
Dini en Eric.
Lieve Marianne, wat zullen we de fijne, vrolijke en diepgaande gesprekken missen. Rust zacht, we zullen je niet vergeten.
Lieve familie, we wensen jullie veel sterkte in deze moeilijke tijd. We denken aan jullie.
Liefs Raymund en Inge
Lieve Marianne,
Je levenslust, je kracht en je liefde maar vooral je lach we gaan je ontzettend missen.
je glimlach blijft in het licht,
je stem in de stilte,
je warmte in de dagen die komen.
Je bent niet meer hier,
maar overal waar liefde woont
Lieve Ron, Wendy,Marc, Kimberly en de kinderen, Heel veel sterkte gewenst.
Lieve allemaal, gecondoleerd met dit grote verlies. We zullen haar missen.
Veel sterkte van Ton en Ilona
Lieve Ron, Marc, Kimberley, Wendy en de kindjes,
,,Omdat er liefde is,
bestaat er geen voorbij,
In alle eeuwigheid ben jij”
Toon Hermans
Wij wensen jullie heel veel sterkte en kracht toe.
Liefs!
Keep my laugh and string it
On the stairs like fairy lights
Run your fingers through them
As you climb to bed each night
Keep my hugs in jars
And take the lid off when you’r cold
Let them warm you one by one
My love cannot grow old
Keep the things you loved in me
And wear them like a crown
Share me with the world, that’s how
I’ll always stay around.
Donna Ashworth
Er zit een gaatje in jullie leven dat niet op te vullen is.
Een nieuw stukje leegte, een stukje stilte en een gaatje van gemis.
Dat gaatje mag er blijven, dat plekje heeft ook zin.
Draag het vol liefde met je mee en stop er jullie herinneringen in!
Wij wensen jullie veel sterkte in deze verdrietige dagen, wees er nu voor elkaar en ook na deze weken.
Lief groetje,
Daan, Twan, Susanne en Richard
Lieve Marianne,
Ik heb je al een tijd niet gezien of gesproken.
Wij werkten samen bij Lucardi.
Het koalabeertje heb ik nog , die had je mee gebracht uit Australië.
En nu ben je er niet meer.
Veel te jong gegaan.
Het gaat je goed daarboven🤎
Lieve Marianne,
Wat zal ik je verlichting schuin boven mij gaan missen zeg.
Jij kon zien wanneer ik ging slapen en ik kon zien wanneer jij naar bed was.
Zo hielden we elkaar een beetje in de gaten.
Je hebt nu je verdiende rust